آلکس سانگ رسما به بارسلونا پیوست!

او در این باره گفت:« خیلی خوشحالم که اینجا هستم؛ چون همه می دانند که بارسلونا بهترین تیم  دنیاست. عضویت در این تیم، فوق العاده است. همیشه دوست داشتم تا در بارسا بازی کنم و درکنار بهترین بازیکنان دنیا، سسک فابرگاس، مسی و اینیستا باشم و به همین خاطر امروز(دوشنبه) احساس خوشبختی می کنم. روز بزرگی برای من و خانواده ام است.»

  سانگ درمورد رابطه دوستانه اش با سسک فابرگاس که در طول دوران حضورشان در آرسنال با هم هم تیمی بودند، گفت:« سسک را خیلی خوب می شناسم. دیشب میهمان او بودم و در خانه او ماندم و او برایم درمورد زندگی در بارسلونا توضیح داد.فکر می کنم که او خیلی به من کمک خواهد کرد. برای من خیلی خوب است که در بارسا یک دوست صمیمی دارم.»

سانگ درادامه به این نکته اشاره کرد که هنوز نتوانسته با تیتو صحبت کند و دراین باره گفت:« هنوز با تیتو صحبت نکرده ام ولی با رئیس باشگاه و آندونی سوبی سارتا به صحبت پرداخته ام. انگیزه های زیادی دارم و البته به زودی با تیتو صحبت خواهم کرد . خیلی خوشحالم که کارم را خیلی زود شروع می کنم.»

 سانگ درمورد خواسته هایش در فصل پیش رو گفت:« فکر می کنم که بارسا به قهرمانی هایش ادامه می دهد. بارسا تیم برنده است. آنها تمام جامهای ممکن را برده اند.من هم می خواهم کار خودم را انجام دهم و در جلسات تمرینی با تمام توان کار کنم. می خواهم برای حضور درترکیب اصلی تیم و پیدا کردن یک جایگاه برای خودم بجنگم.»

 سانگ هم که اومد و جمع بارسایی ها دیگه جمعه.یه نکته جالب این که سانگ هفتمین بازیکن آفریقایی تاریخ فوتبال بارسلونا است.به هر حال من امیدوارم که در بارسا بدرخشه و بازیکن مفیدی باشه!!

/ 0 نظر / 12 بازدید