خیز برداشتن ریوالدو برای رسیدن به نیمکت بارسا!!!

 

ریوالدو که زمانی با پیراهن آبی‌-اناری‌ها در خط میانی جولان می‌داد، از آرزوی خود برای به عهده گرفتن هدایت بارسلونا سخن گفت.

این ستاره برزیلی هر چند پا به 40 سالگی گذاشته و غبار پیری در چهره او نمایان است، اما هنوز دل از فوتبال نکنده و در تیم سائوکتانوی برزیل به بازی مشغول است. چپ‌پای خوش‌تکنیک سلسائو خود را برای مربیگری در بارسلونا آماده می‌کند. این سخنانی است که ریوالدو در گفت‌وگو با روزنامه‌ «اسپورت انتراتیو» برزیل بر زبان آورد.

ریوالدو که با طلای‌پوشان قهرمان جام‌جهانی 2002 شد، گفت: "راسل زمینه را برای بازگشتم به بارسلونا مهیا کرده است، به همین خاطر خود را آماده می‌کنم تا در صورت پیشنهاد رسمی وارد میدان شوم. رابطه بسیار خوبی با راسل دارم و بسیار خوشحال خواهم شد که همچون گوآردیولا کار خود را در عرصه مربیگری با تیمی بزرگ آغاز کنم."

او افزود: "زندگی در اسپانیا برای من آسان است. من یک شهروند اسپانیایی به شمار می‌آیم. کشور اسپانیا به ویژه شهر بارسلونا را بسیار دوست دارم. خاطرات فراموش‌نشدنی در بارسلونا دارم و امیدوارم روزی دوباره به این تیم برگردم."

ریوالدو که در سال 1999 به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب شد، از سال 1997 تا 2002 با پیراهن بارسلونا به میدان رفت. او در 235 بازی که برای آبی‌-اناری‌ها انجام داد، 130 گل به ثمر رساند و با این تیم دو بار قهرمان لیگا، یک بار جام حذفی و یک بار سوپر جام اروپا شد.

 

 / 0 نظر / 11 بازدید