حرف هایی با هواداران رئال مادرید

 

 طرفداری و هواداری !منطق و تعصب! اینها همه متفاوت است. چند سالیست که همه کارشناسان کاربلد و حرفه ای و شبکه های معروف دنیا نظیر اسکای اسپورت ایتالیا، ان تی وی اسپور استانبول و الجزیره اسپورت و کارشناسان دیگر دم از فوتبال آینده ای که بارسلونا بازی میکند میزنند. اما از2008  به بعد به یکباره سیل عظیمی از هواداران رئال مادرید که البته صرفا هواداران کریستیانو رونالدو و یا خوزه مورینیو هستند به سبک باشگاه و زیر سوال بردن جامهای باشگاه بارسلونا دست میزنند! باشگاهی که تنها باشگاه جهان است که فراتر از یک باشگاه است. باشگاهی که قدمتش بیش از بقیه اسپانیایی هاست. باشگاهی که دست به افتخاراتی زده که سوگلی های پایتخت کف از دهانشان سرازیر شده و نتوانسته اند! آری با شما هستم ای مادریسیمو. چندیست میبینم سر از زمین برداشته اید و به پرو پای تیمی میپیچید که برای نشان دادن فاصله اش با خودتان در جدول لیگ باید از انگشتان دست و پایتان کمک بگیرید. آنقدر در این سالها تحقیر رو حس کرده اید که حالا به جهت بردن 2 ال کلاسیکو آنهم با حرف و حدیث های زیاد و آنهم در شرایطی که تیم ما حکم کشتیه بی نا خدا بود سر از پایت را نشناخته ای و حرف از پایان دوران بلوگرانا و بهترین تیم تاریخ میزنید؟؟؟؟؟
 
ای مادریدی بارسای ما بارسای تیتو است نه بارسای رورا!اگر درک فوتبالی ات انقدر کم است که فکر میکنی بارسا نیازی به سرمربی ندارد باید بگویم سخت در اشتباهی دوست عزیز.درست است که ما مثل شما بی مکتب و فلسفه نیستیم و برنامه ای از پیش تعیین شده و منظم داریم اما هر کس در جایگاه خود برای تیم زحمت میکشد.اگر بارسای رورا را 2بار بردید باید بدانید جدا از اشتباهات داوری که حسابی به سودتان بود بارسای واقعی و با سرمربی را نبردید.بارسای تیتو در 4تقابلش با مورینیو فقط1 بار شکست خورد.بارسای ما بارسای تیتو میباشد.2 سوال دارم:
آیا کشتی بدون ناخدا میتواند به روال قبل که ناخدا داشت به ساحل برسد؟آیا اتوموبیل بی راننده امکان پذیر است؟
 
شاید اگر من هم مثل تو شاهد خوردن 5یا 6 گل و تحقیر به تمام معنا بودم بعد از کسب 2 برد پیاپی هذیان میگفتم!
 
 
 
 
شاید اگر من هم تیم چندین سال پیاپی توسط تیمها درجه 3 اروپایی نظیر لیون در مرحله 1/8 چپ و راست حذف میشد و حالا با حضور 2 ساله در نیمه نهایی  بازهم هذیان میگفتم.همین که در نیمه ها هستید بروید خدا را شکر کنید.همین به منزله ی کسب یه جام باید برایتان ارزشمند باشد .
 
شماها همان هواداران سابق اینتر یا چلسی هستید یا همان هواداران سابق منچستر یونایتد. این را با مدرک اثبات خواهم کرد. تامل کنید! در صد کمی از شماها اصیل و مادریسیموی واقعی است. تا قبل از 2009 خیلی ها فقط نام رئال مادرید را شنیده بودند که میگفتند  9 بار چمپیونز را برده است!! اصلا رنگ پیراهن تیم رئال را هم نمیدانستند زیرا این تیم از 2002 به بعد به زور در یک هشتم نهایی نامش دیده میشد!بخش اعظم طرفداران رئال از 2009 به عشق کریستیانو رونالدو از منچستر به سوی رئال مادرید با وزش نسیمی آرام کوچ کردند.باور ندارید؟ پس عکس زیر را تماشا کنید که در سایت گل فارسی یک هوادار به اصطلاح رئال مادریدی کامنت گذاشته است.
 
برای تماشای عکس در اندازه ی واقعی روی آن کلیک کنید.
 
 
 
آری! بخش اعظم از هواداران رئال مادرید را چنین کسانی تشکیل داده اند.این ارزش باشگاه را میرساند.گذشت آن زمان که چشمهای انسان ها هم سیاه و سفید میدید و شما آن زمان به راحتی در حال جمع کردن جام بودید و بارسلونا در دغدغه ی فرار از بمب های فرانکو !!
 
روی عکس کلیک کنید.
 
 
 
اگر اکنون کمی افتخاراتتان از ما با کیفیت تر است باید مدیون فرانسیسکو فرانکو باشید که در موفقیت های شما نقش 36 ساله ای را ایفا کرد!
 
اگر بر سر مزار آن مرحوم رفتید حتما خرما خیرات کنید.بیچاره هنوز روحش حیران است و تاثیر این حیرانی در فاجعه ی الدترافورد که توسط "جونیت چاکر" رقم خورد را همگان دیدند! آن شب یک شب فراموش نشدنی در تاریخ فوتبال بود.شبی که فرگوسن کبیر پیرمردی که حتی دست هایش میلرزد و موهایش را در فوتبال سفید کرد به گفته ی خودش ایمانش را به فوتبال از دست داد!!!!!
 
جالب است !در دنیا چیزهایی میبینم که بس عجیب و خنده دار است.یک هوادار نسیمیه و حزب بادی مادریدی فقط یاد گرفته بگوید بارسا با اشتباهات داوری نتیجه میگیرد و جامهای بارسا را زیر سوال ببرد.دوست کوچکم برادر کوچکم حق داری خیلی چیزها را ندانی!بلاخره همه ی ما انسان ها به مقتضای سن و عقلمان سخن میگوییم.تو تا طرفدار فوتبال شدی چیز زیادی از موفقیت تیمت را شاهد نبودی.فقط شاهد این بودی که نام بارسلونا بر زبان همه ی گردن کلفتان و پیشکسوتان فوتبال جاری شده است و بارسا از دم جامها را عین سیب زمینی درو میکند!
 
شماها به 32 لالیگایتان مینازید؟
 
85 سال است که لالیگا در حال برگزاریست! یعنی از سال 1928 تا کنون! جالب است بدانید که در طی این 85 سال فرانکو 36 سالش را حامی و پشتیبان مالی و سیاسیه رئال مادرید و یک دیکتاتور خون ریز بود که در طی این 36 سال خدماتی به رئال ارائه داد که خیلی از غیر مادریدی ها حتی اتلتیکو مادریدی های شهر مادرید هم رئال را به جامهای فرانکویی اش محکوم میکنند!
 
اما نکته ای را که خواستم یاد آور شوم این است که رئال مادرید در طی 85 سال 32 لالیگا کسب کرده که 15 تای آن در طی 36 سال پادشاهیه فرانکو و مابقی آن که 17 لالیگاست در طی حدود 50 سال بدست امده!!!!!نکته ای بس عجیب !جالب تر اینجاست که بدانید در زمان حضور فرانکو رئال مادرید از بنیه ی سیاسی و اقتصادیه خوبی برخوردار بود و بغیر از دزدیدن دی استفانو از بارسا توانست 6بار قهرمان اروپا شود.اما سوالی است که در زهن ایجاد میشود! این سوال این است:
 
چطور رئال در طول 36 سال پادشاهیه فرانکو 6بار قهرمان میشود اما از بعد از مرگ او تا به حال که 38 سال میگذرد فقط 3بار (انهم با اشتباهات داوری ای که به سودشان بود و در ادامه مقاله عرض خواهد شد) قهرمان شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 
بحث را بازتر خواهم کرد.رئال مادرید 76 جام رسمی طبق معیار یوفا دارد که 59 تای آن معتبر است که شامل 32 لالیگا و 18 حذفی و 9 چمپیونز است!حال نکته ی جالب اینجاست که ازاین 59 جام که در طول 85 سال به دست امده  27 جام آن (یعنی 15 لالیگا 6 حذفی 6چمپیونز) در زمان 36 ساله ی فرانکو به دست می آید. 27   جام از 59 جام!   یعنی تقریبا نصف افتخارات این تیم در زمانی به دست آمده که حتی پدر بزگانمان هم کودک بودند و بارسلونا که رقیبت سرسخت رئال بود در حال مقابله با فرانکو بود !حال مابقیه جامهای رئال 32 جامیست که خارج از دوران فرانکو به دست آمد در طول حدودا 50 سال!!!!
 
اگر راجع به فرانکو وبمباران شدن ایالتهای کاتالونیا و گالیسیا وباسک و اندلس بیشتر میخواهید بدانید فیلم جای اژدها را که بر حسب اتفاق در مادرید ضبط شده و گلشیفته فراهانی هم در آن هنر نمایی میکند را ببینید.
 
ننگ 11-1
 
هواداران اصیل مادریدی که در خارج از ایران هستند هیچگاه در ال کلاسیکوها بنری از نتیجه ی 11-1 سال 1943 به ورزشگاه ها نیاوردند!میدانید چرا؟چون میدانند پشت پرده ها چه اتفاقاتی افتاد!دوست کوچک مادریدیه من کمی از سلول های خاکستری ات استفاده کن و از آکبندی آن را دربیاور و پلاستیک هایش را بکن.قول میدهم ضرر نکنی !
 
در سال 1943 در نیمه نهایی جام حذفی (که ان زمان جام ژنرال نامیده میشد و مخصوص ژنرال فرانکو بود!) بارسا در بازی رفت در طی یک بازیه یک طرفه رئال را جلوی چشم فرانکو 3-0 شکست میدهد.اما در بازی برگشت در مادرید فاجعه ای رخ میدهد که ناشی از دلخوری فرانکو بود که میخواست انتقام بگیرد.در بازی برگشت فرانکو و دار  دسته اش بارسا و بازیکنان را تهدید سیاسی و جانی میکنند تا بازی را با نتیجه ای ببازند تا رئال مادرید به جای بارسلونا صعود کند!
 
اما چه ترفند تابلویی!
 
بازی برگشت رئال 11-1 میبرد!!!!!
 
بسیار خنده دار است!چطور بارسایی که بازی رفت  نیمه نهایی جام ژنرال(جام حذفی کنونی) را 3-0 برده در بازی برگشت با این نتیجه میبازد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ درحالیکه در لالیگای همان سال یعنی سال 1943 بارسا 4-0 رئال مادرید را در هم میکوبد!!!این عجیب نیست؟
 
آری دست هاکه چه عرض کنم تهدید ها و اسلحه هایی پشت پرده بودند که این نتیجه را رقم زدند!
 
برای تماشای عکس در اندازه ی واقعی روی آن کلیک کنید.
 
 
مطالب فوق در روزنامه گل چاپ شده و به هیچ وجه نمیتواند دروغ باشد. مطالبی که ابتدا در یکی از روزنامه های لاتین چاپ شد و بعد در سایتهای دیگر ترجمه شد!
 
این هم لینک هایی مبنی بر نقش داشتن فرانکو در آن بازیست!
 
 
 

حتی جالب است بدانید که در سایت معروف اسپانیایی که تمام نتایج لالیگا و کوپا دل ری و حتی سوپرجام اسپانیا و چمپیونز و جام یوفا و مابقیه جامها را ثبت کرده اصلا نتیجه ای از 11-1 ثبت نشده !!!

سایت مربوطه :

http://www.bdfutbol.com/en/index.html

به عکس زیر دقت کنید.این عکس از ویکی پدیای خود رئال مادرید(ورژن انگلیسی) گرفته شده و مطالبی که در آن ثبت شده بخوانید.برای راحتی کار من بند اخر را برایتان ترجمه کردم.

برای تماشای عکس در اندازه ی واقعی روی آن کلیک کنید.


 

ترجمه ی بند اخر:

 

((فوتبال پیوسته در جنگ جهانیه دوم ادامه داشت تا اینکه در 13 ژوئن 1943 باشگاه مادرید در دیدار برگشت نیمه نهایی جام ژنرال(همان جام حذفیه فعلی) موفق به شکست 11-1 بارسلونا میشود!!!(توجه داشته باشید که دیدار رفت رو بارسا تو بارسلون 3-0 برده بود و احتمال حذف رئال از جام ژنرال فرانکو بسیار زیاد بود).

کوپا دل ری جامی بود که به احترام ژنرال فرانکو به کوپا ژنرالیسمو(جام ژنرال ) نامیده شد.در اینجا اشاره ای به ترسانده شدن بازیکنان از سوی پلیس ژنرال دارد که شامل رئیس امنیت سیاسی فرانکو میشود که به نقل از شاهدان گفته شده این مدیر سیاسی گفته" اگر برخی از شماها اجازه ی بازی کردن دارید فقط بخاطر سخاوتمندیه رژیم فرانکو میباشد که اجازه ی ماندن و اقامت در کشور را به شما داده"

همچنین رئیس بارسلونا اقای انریکو پینیرو قبل از بازی مورد ضرب و شتم هواداران رئال مادرید قرار گرفت!!))

اشتباهات داوری!

متاسفانه برخی از فوتبال دوستان نمیتوانند اشتباهات داوری را ببیند و دیگران را متهم میکنند که سوگلی پلاتینی است! .من قبول دارم که سال 2009 در استمفورد بریج 3پنالتی (به گفته ی کارشناس محترم حمیدرضا صدر) برای چلسی گرفته نشد!اما نباید فراموش کنیم که در همان بازی اریک آبیدال به ناحق اخراج شد.که حتی بعد از بازی کارشناسان الجزیره اسپورت علی رغم تایید 3پنالتیه گرفته نشده برای چلسی اخراج آبیدال را هم نادرست اعلام کردند.
11 مورد زیر را بخوانید و سپس به من بگویید اگر پلاتینی با بارسلوناست پس چرا اشتباهات فاحش زیر انجام شده؟؟؟؟؟؟؟

1- در همان سال 2009 در بازی رفت مقابل چلسی که در نوکمپ 0-0 تمام شد جناب آقای ولفگانک اشتارک ( که خیلی ها او رابخاطر اخراج په په بارسایی میدانند.کولینا شب بعد از بازی ال کلاسیکو تصمیم اشتارک مبنی بر اخراج په په را درست اعلام کرد) پنالتی 100% روی هانری را نگرفت که حتی بعد از بازی رادیو مارکای مادریدیها هم پنالتی بودن آن صحنه رو اعلام کرد! همان داوری که خیلی ها میگویند بارسایی است!سوال من این اسن که اگر پلاتینی با بارساست چرا ان صحنه که حقا پنالتی بود را پنالتی نگرفتند؟

آری شما که حرف از داوری میزنید پس بایستید تا بقیه چیزها را هم یاد آوری کنم!

 

در سال 2011 په په به قصد بازیه خطرناک به سمت آلوز میرود و اشتارک رنگ قرمز را ترجیح میدهد.اما یادتان رفت که کولینا هم تصمیم اشتارک را درست دانست؟؟؟

اینکه ایکر کاسیاس از مسی در آن بازی لایی خورد چه ربطی به اشتارک داشت؟؟؟؟ من خودم عاشق ایکر هستم اما تقصیر اشتارک نبود.

 

اصلا به اشتارک چه که مسی در صحنه ی گل دوم 5 نفر از بازیکنانتان را چنان دریبل زد که همه ی شماها افسردگی گرفتید؟!!

نکند اینها تقصیر اشتارک است؟ لابد انتظار داشتید اشتارک بخاطر چنین کارهایی به مسی اخطار دهد!!!

2-در طی 8 روز 3 بازی مهم را با داوری بردید. باز هم هنوز بلبل زبانی میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟

ال کلاسیکوی برگشت حذفی و پنالتی ای که آلونسو روی پدرو کرد و داور نگرفت!!

3-در بازی برگشت لیگ همگان خطای راموس روی ادریانو رو دیدند.جنجال داوری انقدر به اصطلاح امروزی ها تابلو بود که حتی صدای همگان را در آورد!
 
 
لینک ها و مدارک مستند:
 
 
 

 

4-میلان در بازی رفت امسال مقابل بارسلونا در 8/1نهایی چمپیونز با گل بحث برانگیز بواتنگ که قبل از آن هند زاپاتا رخ داده بود بازی را برد. انقدراین صحنه واضح بود که حتی ریو فردیناند هم در توئیترش تعجبش را نشان داد!

 

-فاجعه اندر فاجعه!

رئال مادرید در استانه ی حذف از چمپیونز بود! هوا سرد بود و الدترافودر غرق در شادی.فرگوسن به یاد سال 2004 که خوزه به ناحق و صدق سری پذیرفته نشدن گل سالم اسکولز بازی را برد و به فینال رفت و آن شب خوزه دور تا دور الدترافورد را از خوشحالی پرواز کرد!

اما این بار قضیه حماسی رقم خورد.فرگی جلو بود  رئال 1-0 عقب بود تا اینکه "جونیت چاکر" که خیلی ها معتقد بودند برای این بازی بزرگ مرد کوچکیست از سر راه آمد و آنچه نباید اتفاق می افتاد را افتاد کرد! آری کارت قرمز نا حق...!بعد از آن نگرفتن خطای پنالتی راموس بر روی اورا!! همه دست به دست هم داد تا آن تیمی که حقش نبود به مرحله بعد برود.به همین سادگی ! انقدر خوزه از داوری سود برد که نتوانست جلوی خودش را بگیرد و اعتراف کرد که کارت قرمز نانی نا درست بود!ببینید چقدر  واضح و روشن بوده که حتی مورینیوی بی منطق هم لب به اعتراف ناداوری در آن بازی گشود!!آن شب حتی برخی از مادریدیها هم از این برد شرمشان شد.اعمال جونیت چاکر واکنش همگان را در سرتاسر قاره ی زمین در پی داشت

لینکهای مستند:

لینک یک

لینک دو

لینک سه

 

 

6-فصل گذشته در ال کلاسیکوی برگشت لیگ رئال مادرید در نوکمپ با گل آفساید خدیرا که اتفاقا با هند په په هم همراه بود 2-1 پیروز میشود و لالیگاش قطعی میشود.جالب است گلی که همراه با هند بوده و مشکوک به افساید هم بوده پذیرفته میشود!عادت داریم به ناداوری ها.ادامه میدهم.

عکس:7-در بازی رفت جام حذفی امسال که تا دقایق پایانی بارسا 1-0 جلو بود کاروالیو که یک اخطار داشت با لمس توپ با دست از تک به تک شدن مسی با لوپز جلوگیری میکند تا گل دوم بارسا در سانتیاگو به ثمر نرسد !جالب اینجاست که داور اصلا کارت زرد دوم
را از جیب بیرون نمیاورد.اصلا فراموش میکند که کارتی وجود دارد در جیب یا خیر!

عکس:

 

8-در سال 2000 رئال مادرید در نیمه نهاییه چمپیونز لیگ در بازی رفت مقابل بایرن در  سانتیاگو 2-0 بایرن را می برد.

اما در بازی برگشت بایرن 2-1 میرد.اما نکته ی جالب توجه آن است که گل انلکا در دقیقه ی 30 طی یک صحنه افساید به ثمر میرسد.جدا ازاین موضوع ضربه ی ینس یرمیس (هافبک بایرن) به دست روبرتو کارلوس برخورد میکند اما گراهام پل داور انگلیسیه بازی خود را به کوری میزند تا رئال به چمپیونز شماره 8 خود نزدیک شود.

9-در سال 2002 در یک چهارم حذفی چمپیونز باز هم رئال مقابل بایرن!! انگار حماسه های داوری در تقابل این دو تیم که همیشه به سود رئال بوده تمامی ندارد !!بایرن بازی رفت را در مونیخ 2-1 میبرد اما در بازی برگشت در حالی 2-0 مغلوب میشود که هند فرناندو هیرو کاپیتان کهنه کار رئال مادرید پنالتی گرفته نمیشود! آنهم در شرایطی که کارشناسان اسکای اسپورت ایتالیا هند را کاملا واضح و روشن و مستحق پنالتی و حتی کارت قرمز برای هیرو میدانستند!امان از گیج بازی های استفانو براسچی داور ایتالیایی آن بازی.

10-این هم اشتباهات داوری پارسال که رئال مادرید را قهرمان لیگ کرد!

لینک

11-سال گذشته رئال  باز هم مقابل بایرن بیچاره در نیمه نهایی چمپیونزقرار گرفت که این بار باز هم از داوری سودهای کلانی برد اما شکست خورد!در بازی رفت دو تیم که در مونیخ برگزار شد بایرن در حالی 2-1 پیروز شد که 2 پنالتی 100% برای بایرن
طبق گفته ی الجزیره اسپورت گرفته نشد.در بازی برگشت هم گل اول به هیچ عنوان 
 پنالتی نبود و گل دوم کریس رونالدو نیز آفساید به تمام معنا بود اما حماسه ی غیوران مونیخی رئال را ناکام گذاشت!

دوستان مادریدی من..!از لحن کلامم خرده نگیرید.وقتی بهانه های کودکانه و مضحکتان را که سعی در کم جلوه دادن و کم ارزش کردن افتخارات بارسا دارد را میبینم بر خودم لازم میدانم که کمی حقایق را به شماها گوشزد کنم تا بدانید جایی خبری نیست!
اگر بارسا را متهم به سوگلی بودن پلاتینی میکنید چرا وقتی در سال 2010 اینتر در سن سیرو با گل افساید میلیتو 3-1 برد پلاتینی گل سوم را افساید نکرد؟؟؟

لینک مربوط به گل افساید

اگر پلاتینی با بارساست چرا در بازی مقابل میلان امسال در چمپیونز گل بواتنگ که هند هم بود مردود اعلام نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(عکس در بالا بود)

بارسا در همان سال 2009 که با حواشی زیادی  به فینال آمد دیگر فینالیست چمپیونز یعنی شیاطین سرخ را 2-0 در هم کوبید و حتی اجازه ی نفس کشیدن به منچستر کبیر هم نداد.در سال 2011 هم همان منچستری که با قدرت به فینال امد در برابر طوفان بارسلونا فقط نظاره گر بود.حتی تک گل منچستر هم که توسط رونی به ثمر رسید طی یک صحنه ی آفساید به ثمر رسید.افساید میلیمتری ای که خوشبختانه نقشی در نتیجه نداشت .

خنده ام گرفت وقتی یک نوجوان 17 ساله به بارسا گفت تازه به دوران رسیده!!

نوجوانی که خیلی ها میدانند به عشق مورینیو طرفدار رئال مادرید شده.این نوجوان یحتمل از نتایج بارسا در ال کلاسیکو خبر ندارد و نمیداند که بارسا در مجموع تمام ال کلاسیکوها 105 بار از رئال برده و 94 بار رئال برده است!یحتمل نمیداند که بارسا اولین لالیگای برگزار شده در تاریخ را برد و اولین ال کلاسیکوی تاریخ را هم 3-1 برد!این هوادار احتمالا از دیدن این عکس محروم بوده است!

 

بارسلونا از نظر تعداد جامهای رسمی یکی از  پرافتخار تیمهاست با 79 جام رسمی ثبت شده در سایت مارکا و یوفا.

 

توضیح عکس فوق: در مقابل جامهایی که رسمی هستند به زبان انگلیسی "بلی" و در مقابل غیر رسمی ها  "خیر" نوشته شده.

که البته از نظر جامهای اروپایی میلان پر افتخارترین تیم جهان است.

لینک یک

دوست مادریدی من بارسا تاریخ تاسیسش 3 سال زودتر از رئال مادرید بوده است. چطور میتوانی به بارسا انگ تازه به دوران رسیدگی را بزنی؟ رئال مادرید حت

/ 0 نظر / 162 بازدید