اولین حضور میلان پیکه در نوکمپ برای تماشای بازی پدر!!!

درحالی که میلان پیکه، فرزند جرارد پیکه و شکیرا هنوز پا به یک ماهگی نگذاشته است و سه هفته از تولدش می گذرد، او روز یکشنبه برای اولین بار به ورزشگاه نوکمپ رفت تا بازی پدرش را از نزدیک تماشا کند.

بارسلونا یکشنبه برای اولین بار در طول این فصل و در ساعتی عجیب (ساعت 12 ظهر به وقت اروپای مرکزی) میزبان ختافه بود و برگزاری این بازی در روز روشن و در هوای مناسب ظهر هنگام به شکیرا این اجازه را داد تا نوزاد سه هفته ای اش را برای تماشای بازی پدرش به ورزشگاه نوکمپ بیاورد.

شکیرا از این اتفاق آن قدر هیجان زده شد که این هیجانش را با دوستدارانش تقسیم کرد و با قراردادن عکسی از خودش همراه با میلان پیکه، آن هم در حالی که کاور شماره 3 (شماره پیکه در بارسلونا) او را در آغوش مادرش قرار داده بود را در شبکه اجتماعی توئیتر قرار داد. جالب اینجا بود که او پسر کوچولویش را در کاوری به رنگ ابی اناری قرارداده بود.

اولین حضور رسمی میلان در ورزشگاه نوکمپ با گلزنی پدرش همراه بود و شکیرا و میلان شاهد آن بودند که جرارد پیکه یکی از شش گل تیمش را وارد دروازه تیم میهمان نمود. پیکه هم بعد از به ثمر رساندن این گل به سمت جایگاه ویژه نگاه کرد تا گلزنی اش را به همسر کلمبیایی و پسرکوچولویش اهدا کند

 

البته در این روز ویژه، فرزندان تازه متولد شده داوید ویا و ویکتور والدس هم بی نصیب نماندند. داوید ویا که در این بازی در ترکیب ثابت تیمش قرار داشت و سومین گل بارسلونا را وارد دروازه ختافه کرد، این گلش را به لوکا، پسر تازه متولد شده اش هدیه داد. البته او در لحظه به ثمر رسیدن این گل نه فقط فکر پس کوچولویش بود، بلکه سائیدا و اولایا، دو دخترش را نیز در یاد داشت و به همین خاطر در شادی بعد از گلش، سه انگشتش را به نشانه سه فرزندش بالا گرفت.

 ویکتور والدس هم قبل از آغاز بازی ، در عکس گروهی تیم بارسلونا ، پسرش دالیان را در کنار خودش می دید.  پسر کوچولوی دروازه بان بارسلونا هم یک پیراهن آبی و اناری برتن داشت تا خون کاتالانش را به نمایش بگذارد

این روز زیبا که با فستیوال گل بارسلونا نیز همراه بود را می توان روز کوچولوهای آبی اناری نامید.

وااااااااااااااااااااااااااای!درود به کوچولوهای بارسلونا!!!راستی شما می دونستید داوید بچه ی تازه داره؟؟؟؟؟

/ 0 نظر / 13 بازدید