بارسلونا 8 - 0 راخا

بارسلونا دیشب در دومین دیدار دوستانه اش در اردوی پیش فصل، در مراکش مقابل تیم راخا قرار گرفت. در این بازی دوستانه، مسی ستاره بارسا بود و در اولین بازی اش در پیش فصل، هت تریکی تماشایی را به اجرا گذاشت. الکسیس سانچس دو گل، دانی آلوس، سرخی گومز و دئولوفئو هم برای بارسا به گل رسیدند.

این تیم مراکشی حریف خوبی برای شاگردان تیتو نبود. جالب اینجاست که این تیم، تیمی بود که چند هفته پیش توانسته بود تا اتلتیک بیلبائو را شکست دهد.

تیتو 7 نفر از بازیکنان اصلی تیمش را به زمین فرستاده بود که در این میان نام مسی هم دیده می شد. او که به دلیل مصدومیت شانس حضور دراولین بازی دوستانه تیمش در تابستان مقابل هامبورگ را از دست داده بود، در این بازی فوق العاده بود. مسی فوتبال تهاجمی بارسلونا را در طول یک ساعتی که در زمین بود هدایت می کرد و همکاری مداوم او با آفلای و الکسیس در خط حمله، بسیار تماشایی بود.

آفلای هم که از بازی کردن در مراکش ذوق زده بود، در گلزنی موفق نبود.

تیتو نیم ساعت آخر را به بازیکنان تیم پایه ای اختصاص داد. آنهاهم مربی شان را ناامید نکردند و 2 گل به ثمر رساندند.

این بازی در ورزشگاه بزرگ تانگر در حضور 23 هزار تماشاگر برگزار شد. داور این بازی حسن کامرانی فر از ایران بود که یک کارت زرد را در دقیقه 31 به رافینیا نشان داد؛ دلیل آن خطا در میانه میدان بود

گلهای بازی: الکسیس سانچس (13)، مسی (34)، مسی (38)، الکسیس سانچس (40)، مسی (45)، دانی آولوس (57)، سرخی گومز (88)، دئوفولئو (90)

عکس هایی از این بازی:

 

/ 1 نظر / 54 بازدید
دختری از اسپانیا

بارسا این ااااااااااااااااااست!نفهمیدم!چی شد؟مسی کاپیتانه؟!بقیه بروبچ کجان؟