پیروزی بارسلونا بر پاریسن ژرمن در ضربات پنالتی!

گزارش بازی

 پاری سن ژرمن هرچند توانست باخت دو بر صفر مقابل بارسلونا را به تساوی تبدیل کند، اما در ضربات پنالتی ناکام بود و به بارسا باخت.

بارسا نمایشی پرانرژی داشت و تنها شش دقیقه زمان نیاز داشت تا به گل برسد. الکسیس سانچس از سمت چپ فرار کرد و توپ را به محوطه جریمه فرستاد. رافینیا، بازیکن جوان بارسلونای B و برادر تیاگو آلکانتارا از دفع ناقص الکس، مدافع پاریسی‌ها استفاده کرد و توپ را وارد دروازه نیکولا دوشز کرد.

مردان کارلو آنچلوتی به‌تدریج توانستند به بازی برگردند اما در ضدحملات آسیب‌پذیر بودند.

بارسلونا در دقیقه 53 به گل دوم رسید. ممدو ساخو سانچس را متوقف کرد و سعید النجیمی اعلام پنالتی کرد. پنالتی حاصل را مسی وارد دروازه سالواتوره سیریگو، دروازه‌بان تازه‌وارد پاری سن ژرمن کرد.

زلاتان ایبراهیموویچ در دقیقه 60 یکی از گل‌ها را جبران کرد. مارتین مونتویا روی اسکیل لاوتزی خطا کرد و پنالتی حاصل را زلاتان ایبراهیموویچ وارد دروازه خوسه پینتو ساخت.

در نهایت زومانا کامارا روی پاس عالی خاویر پاستوره با ضربه سر گل مساوی را در دقیقه 82 زد.

در ضربات پنالتی، پاری سن ژرمن دو پنالتی اول را از دست داد و بارسا سه بر صفر پیش افتاد. سیلوین آرمان پنالتی‌اش را گل کرد اما جرارد پیکه هم ضربه‌اش را وارد دروازه کرد و تیمش را به به پیروزی رساند.

عکس های بازی

دوستان عزیز اگر فیلم گلهای بازی رو پیدا کردم بلافاصله براتون می ذارم.

                       

                               

/ 8 نظر / 57 بازدید
meysam-villa

سلام رضا جان ناراحت نباش تو هنوز تازه داری وارد جامعه بلاگنویسی میشی پس باید صبر داشته باشی و منتظر بمونی [چشمک]

ارزو

سلام رضا جون خوب بود توهم طرفتارای خودتو پیدا میکنی فقط یکم زمان میخواد داداشی

دختری از اسپانیا

سل!بابا ایول!ولی..من هنوز نفهمیدم ژاوی کاپیتان بود یا مسی؟!آ[ه تی وی یچی دیگه نشون داد!اون خوش تیپ جنتلمن آبیداله؟وای اینا تو این لباس جدیده چه باحالن!اون چیه دست ژاوس و آبیدال؟به به آفلای هم هست که!خدا کنه بمونه تو بارسا!عمو تیتو هم که خوش تیپ خوش تیپاس!!جواب همه سوالامو میخواما! [سوال]

دختری از اسپانیا

پویولم کاپیتانه که!...مدل جدیده؟تیما سه کاپیتانه ان؟

دختری از اسپانیا

راستی!از بارسا متنفر نیستما!نظرم عوض شد...میشه مگه از بارسا متنفر بود....خداکنه پیکه بره...روسل هم بمیره...من الان بارسا رو بخاطر بازیکناش دوس دارم...یه سوال:اگه مسی از بارسا بره طرفدار بارسا میمونی؟!

پارمیدا

داوید ویا هم تو بازی بود؟؟؟؟؟؟؟[سوال]

پارمیدا

وبلاگت خیلی جالبه... موفق باشی دوست عزیز...[قلب]

دختری از اسپانیا

آهان!یه سوال دیگه!(کلا من علامت سوالم[سوال])چرا بازی رفت پنالتی؟![سوال]