تبریک باشگاه بارسلونا به اولین مدال آور اسپانیا در المپیک

 

 باشگاه بارسلونا، کسب مدال نقره یکی ازرشته های شنا را به میرئیا بلمونته، دختر جوان اسپانیایی تبریک گفت. دختر شناگر و جوان اسپانیایی یک سال و نیم پیش برای تشویق تیم محبوبش راسینگ سانتاندر به ورزشگاه نوکمپ آمده بود و با دیدار از باشگاه بارسلونا، عکسهایی را به یادگار گرفته بود.

بعد از قهرمانی بلمونته در مسابقات جهانی شنا در دوبی، او برای تماشای بازی بارسا- راسینگ به بارسلونا و نوکمپ دعوت شده بود.

در آن روزها بلمونته به مجله بارسا گفته بود:« بارسلونا تیم بزرگی است و به ویژه گروه خیلی خوبی است. من بازیکنان بارسا را به خاطر تلاشهایی که روز به روز انجام می دهند و به خاطر هرآنچه در زمین مسابقه به نمایش می گذارند تحسین می کنم.»

علاوه بر تبریک رسمی باشگاه بارسلونا، برخی از ستاره های بارسا هم به این شناگر جوان، کسب مدال نقره المپیک را تبریک گفتند.

بلمونته اخیرا توانست در رشته شنای 200 متر پروانه، مدال نقره المپیک را مال خود کند. داوید ویا و ژاوی هرناندس که در مراسم اهدای جوایز بزرگ ورزشی روزنامه ال موندودپورتیوو با این شناگر جوان دیدار کرده بودند، عملکرد او را «تماشایی» خواندند.

جرارد پیکه هم در صفحه توئیترش نوشت:« میریه را، ستاره بزرگ» و سرخی روبرتو به این دختر جوان تبریک گفت.

/ 2 نظر / 31 بازدید
دختری از اسپانیا

پیییییییییییییییییییکه..آشششششششششششششغااااااااااالللللللللللللیییییییییییییییییی بیش نیس...اسرائیلی بیخاصیت بخدا از ته دل میخوام بمیره خلاص شیم...اصلا بره رئال...جای این جور آدما ی عوضی تو بارسا نیس..هر چند رئیس بارسا هم یکیه مث همین پیکه ی آشغال...این دختره چه خوشگله!میگما!بالاخره طلا گرفت یا نقره؟!یجا میگی قهرمان یجا میگی نقره![سوال]

دختری از اسپانیا

پیکه خجالت نمیکشه؟شکیرا رو داره میره این دختره رو تشویق میکنه...واقعا که...