بنفیکا - بارسلونا----تیتو:بعد از بنفیکا به رئال فکر می کنیم!

بعد از شکست مقابل رئال در سوپرکاپ اسپانیا، آبی و اناری ها در 7 دیدار پیاپی به پیروزی رسیده اند اما تنها در دو دیدار دیدار توانستند دروازه شان را بسته نگه دارند.

    ویلانووا در گفتگو با خبرنگاران گفت:" اینکه ما این تعداد پیروزی به دست آوردیم، چیزهای زیادی در مورد بازیکنان به ما می گوید. می توانید ببینید که هیچ پیروزی ای آسان نیست. بعضی اوقات ما حریف را دست کم می گیریم اما دیدیم که سویا چقدر تیم خوبی بود.

همیشه سایر تیم ها به دنبال شکست دادن ما هستند و این شرایط را خیلی برای ما دشوار کرده است زیرا سایر تیم ها می دانند که ما چطور بازی می کنیم."

سرمربی کاتالان ها معتقد است که تیمش دیدار دشواری را در پیش دارد.

" هفته مهمی است. ما با سویا، بنفیکا و رئال بازی داریم اما هیچ یک از این دیدار سرنوشت ساز تر نیست. مگر اینکه اتفاق بزرگی رخ دهد. وگرنه سرنوشت در هفته های پایانی رقم می خورد.

بنفیکا در خانه بازی می کند و فکر نمی کنم آنها دفاعی بازی کنند. اما اگر آنها بخواهند دفاع کنند، ما با آن کنار خواهیم آمد. به هر حال، فکر نمی کنم آنها برای تساوی به میدان بیایند.

برای ما همیشه مهمترین دیدار، اولین دیدار پیش رو است. بعد از آن، به بازی های بعدی فکر خواهیم کرد. در این مرحله گروهی، تنها 6 دیدار خواهیم داشت."

تیتو همچنین در مورد وضعیت چند بازیکن تیمش صحبت کرد و گفت:" باید ببینیم وضعیت اینیستا، پویول و آدریانو چطور خواهد بود. ابتدا باید با پزشکان صحبت کنیم.

بدترین خبر این هفته مصدومیت تیاگو آلکانتارا بود؛ هم برای تیم و هم برای خود او. او تازه یک جراحی جدی را پشت سر گذاشته بود. او یکی از بازیکنانی است که می توانست گزینه های زیادی در اختیار ما قرار دهد."

و اما پرتغالی‌ها در هفته اول یک امتیاز گرفتند و مقابل سلتیک به تساوی بدون گل رسیدند. ژسوس می‌گوید توانایی بارسلونا در حفظ توپ عالی است اما می‌توان به آنها ضربه زد: «آنها بهترین تیم دنیا در زمینه تهاجم برنامه‌ریزی‌شده هستند. اما آنها مقابل اسپارتاک و سویا مشکلاتی داشتند که نشان داد بی‌نقص نیستند.

مربیان آنها را به‌خوبی بررسی کرده‌اند و می‌توان دید که چرا بارسلونا داشت آن بازی‌ها را می‌باخت. هنگامی که آنها توپ را از دست می‌دهند، حریف گاهی ضدحملات خطرناکی ترتیب داده و گل می‌زند.

شبی بزرگ مانند فصل‌های گذشته پیش رو داریم اما تفاوت بزرگ این است که رقیب بارسلونا است. جو عالی خواهد بود و می‌خواهیم مقابل آنها عالی باشیم و اگر شود یک امتیاز هم بگیریم.

در لیگ قهرمانان نباختن چنین دیدارهایی نتیجه خوبی است.»

نولیتو، هافبک سابق بارسلونا هم گفت مشتاق بازی با این تیم است: «این دیداری ویژه برای من است چون در اکثر سال‌های دوران بازی‌ام در بارسلونا بازی کرده‌ام. عالی است که مقابل آنها به میدان بروم.»

لطفا شما طرفداران عزیز دعا کنید که بازی امشب با برد بارسا تموم بشه!

و فعلا بای!!!


 

/ 0 نظر / 9 بازدید