بارسا،کاتالان،قدرت
وبلاگی برای آبی و اناری ها

مذاکرات دو باشگاه در مراحل پایانی قرار دارد و بارسا حاضر است مبلغ پیشنهادی توپچی ها برای خرید این بازیکن کامرونی را بپردازد.


باشگاه آرسنال آماده است تا الکس سونگ، هافبک کامرونی اش را در مقابل پیشنهاد 15 میلیون پوندی بارسلونا، به این باشگاه واگذار کند.

مذاکرات دو باشگاه در مراحل نهایی قرار دارد و باشگاه کاتالانی اعلام کر حاضر است مبلغ مورد نظر توپچی ها را برای خرید این بازیکن کامرونی بپردازد.

در صورتی که این انتقال نهایی شود، سانگ چهارمین بازیکنی خواهد بود که در 5 سال اخیر از آرسنال به بارسا پیوست. پیش از این، تیری آنری، الکساندر هلب و سسک فابرگاس چنین مسیری را طی کردند.

مدیران بارسا ابتدا حاضر به پرداخت پیشنهاد 15 میلیون پوندی آرسنال نبودند اما یک منبع نزدیک به این انتقال، به سایت گل گفت که اکنون توافق در این زمینه حاصل شده است.

با توافق دو طرف، اکنون باشگاه لندنی به این بازیکن اجازه خواهد داد تا در مورد بخش های شخصی قراردادش با باشگاه کاتالانی مذاکره کند.

او پیش از این از پیشنهاد باشگاه بارسلونا ابراز خشنودی کرده بود.

آرسنالی ها روز گذشته نیز اعلام کردند با پیشنهاد 24 میلیون پوندی منچستریونایتد برای خرید رابین فن پرسی موافقت کرده اند و اکنون با 39 میلیون پوندی که در صندوق این باشگاه وجود دارد، هواداران انتظار دارند ونگر جانشینان مناسبی برای این دو بازیکن پیدا کند.

آلکس سانگ مدافع خوبی است و من اعتقاد دارم که می تواند بسیاری از ضعف های بارسا در خط دفاع را بپوشاند.

[ ۱۳٩۱/٥/٢٧ ] [ ٢:۳٠ ‎ب.ظ ] [ سرباز کاتالان ]

درباره وبلاگ

سلام محمد رضا هستم!!14 ساله از بندر انزلی!!این وبلاگو به افتخار بارسا،بهترین تیم جهان ساختم!!امیدوارم شما هم منو با نظرات گرمتون یاری بدید!! میدونید بارسا یعنی چی؟؟؟ بارسا یعنی اگه گاهی ببازه ...حتی خیلی سنگین ..ولی بازم نتونی ولش کنی..حتی برای یه لحظه...
موضوعات