بارسا،کاتالان،قدرت
وبلاگی برای آبی و اناری ها

بعد از آنکه میرئیا بلمونته، مدال نقره شنا را برای کاروان اسپانیا کسب کرد، سران باشگاه بارسا، تصویری را روی وب سایتشان قرار دادند که مربوط به دیدار این دخترجوان از نوکمپ است.


 

 باشگاه بارسلونا، کسب مدال نقره یکی ازرشته های شنا را به میرئیا بلمونته، دختر جوان اسپانیایی تبریک گفت. دختر شناگر و جوان اسپانیایی یک سال و نیم پیش برای تشویق تیم محبوبش راسینگ سانتاندر به ورزشگاه نوکمپ آمده بود و با دیدار از باشگاه بارسلونا، عکسهایی را به یادگار گرفته بود.

بعد از قهرمانی بلمونته در مسابقات جهانی شنا در دوبی، او برای تماشای بازی بارسا- راسینگ به بارسلونا و نوکمپ دعوت شده بود.

در آن روزها بلمونته به مجله بارسا گفته بود:« بارسلونا تیم بزرگی است و به ویژه گروه خیلی خوبی است. من بازیکنان بارسا را به خاطر تلاشهایی که روز به روز انجام می دهند و به خاطر هرآنچه در زمین مسابقه به نمایش می گذارند تحسین می کنم.»

علاوه بر تبریک رسمی باشگاه بارسلونا، برخی از ستاره های بارسا هم به این شناگر جوان، کسب مدال نقره المپیک را تبریک گفتند.

بلمونته اخیرا توانست در رشته شنای 200 متر پروانه، مدال نقره المپیک را مال خود کند. داوید ویا و ژاوی هرناندس که در مراسم اهدای جوایز بزرگ ورزشی روزنامه ال موندودپورتیوو با این شناگر جوان دیدار کرده بودند، عملکرد او را «تماشایی» خواندند.

جرارد پیکه هم در صفحه توئیترش نوشت:« میریه را، ستاره بزرگ» و سرخی روبرتو به این دختر جوان تبریک گفت.

[ ۱۳٩۱/٥/۱٤ ] [ ۱٠:٢٧ ‎ق.ظ ] [ سرباز کاتالان ]

درباره وبلاگ

سلام محمد رضا هستم!!14 ساله از بندر انزلی!!این وبلاگو به افتخار بارسا،بهترین تیم جهان ساختم!!امیدوارم شما هم منو با نظرات گرمتون یاری بدید!! میدونید بارسا یعنی چی؟؟؟ بارسا یعنی اگه گاهی ببازه ...حتی خیلی سنگین ..ولی بازم نتونی ولش کنی..حتی برای یه لحظه...
موضوعات