بارسا،کاتالان،قدرت
وبلاگی برای آبی و اناری ها

سلاااااااااااام!!با مطلب قبلی حال کردید یا نه؟؟؟راستی فابرگاس پدر شد!!میدونید چه موقعی؟؟؟وسط بازی بارسا و پاریسن ژرمن!!راستی با پاریسن ژرمن مساوی کردیم ولی مهم اینه که صعود کردیم!!قرعه کشی هم امروز 14:30 به وقت تهرانه!!به نظر من که بارسا میفته با بایرن و بازم رئال با تیم ضعیف تر یعنی دورتموند!!

خب گزارش خبر اصلی یعنی پدر شدن فابرگاس رو در ادامه مطلب بخونید!!!


سایت گل- سسک فابرگاس، هافبک بارسلونا، شب گذشته و در جریان دیدار تیم های بارسا و پاری سن ژرمن، پدر شد.

در حالی که این ملی پوش اسپانیایی تلاش می کرد تا دروازه بان حریف پاریسی را باز کند،همسر او، دانیلا سمان، اولین فرزند فابرگاس را که دختر است، به دنیا آورد.

با توجه به اینکه لیونل مسی از آمادگی لازم برای حضور در ترکیب اصلی برخوردار نبود، فابرگاس از ابتدا به عنوان مهاجم کاذب در ترکیب آبی و اناری ها قرار گرفت و بعد از بازی بلافاصله راهی بیمارستان شد تا فرزند نورسیده اش را ببیند.

او امروز در توئیترش نوشت:" دیروز، شادترین روز زندگی ام بود، دختر ما، لیا فابرگاس سمان، به دنیا آمد. مادر و دختر در شرایط خوبی هستند."

همسر فابرگاس که اصلیتی لبنانی دارد، 13 سال از هافبک بارسا بزرگتر است و دختر فابرگاس، فرزند سوم او محسوب می شود.

سانتی کاسورلا، هافبک اسپانیایی آرسنال، هم امروز به دنبال آمدن دخترش را اعلام کرد. نام فرزند کاسورلا، ایندیاست.

[ ۱۳٩٢/۱/٢۳ ] [ ۱:۱٧ ‎ب.ظ ] [ سرباز کاتالان ]

درباره وبلاگ

سلام محمد رضا هستم!!14 ساله از بندر انزلی!!این وبلاگو به افتخار بارسا،بهترین تیم جهان ساختم!!امیدوارم شما هم منو با نظرات گرمتون یاری بدید!! میدونید بارسا یعنی چی؟؟؟ بارسا یعنی اگه گاهی ببازه ...حتی خیلی سنگین ..ولی بازم نتونی ولش کنی..حتی برای یه لحظه...
موضوعات