بارسا،کاتالان،قدرت
وبلاگی برای آبی و اناری ها

سلاااااااااام!!این پست دتر مورد صحبت های فابرگاس درباره ی نیمه نهایی جام قهرمانان اروپا است!!خب زیاد حرف نمی زنم!!!خبر اصلی رو تو ادامه مطلب بخونید!!


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٢/۱/۳٠ ] [ ۱۱:۳٤ ‎ق.ظ ] [ سرباز کاتالان ]

سلااااااااااااام!!مثل این که سه شنبه بارسایی ها با هم جلسه گذاشتند تا در مورد خرید و فروش تابستانه ی تیم با هم صحبت کنن!!به نظر شما کیا میرن و بارسا کیا رو میگیره؟؟؟خدا کنه هرچی باشه به خیر و نفع باسا باشه!!

خب متن اصلی خبر رو تو ادامه مطلب بخونید!!


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٢/۱/٢۸ ] [ ٦:٤٠ ‎ب.ظ ] [ سرباز کاتالان ]

سلااااااااااااااام!!خوبید؟خوشید؟سلامتید؟؟دیشب هم بارسا با ترکیب ذخیره اش 3-0 ساراگوسا رو برد و من واقعا انتظار نداشتم که تیو و تیاگو بتونن گل بزنن!!خب!مطلب اصلی این پست راجع به آبیداله و مصاحبه ای که آخیرا داشته!!

خب متن اصلی رو تو ادامه مطلب بخونید!!

 


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٢/۱/٢٦ ] [ ٦:٥٤ ‎ب.ظ ] [ سرباز کاتالان ]

سلااااااااااااااااااااااام!!جدیدترین عکس از تیاگو بچه ی مسی منتشر شد!!واااااااای!!مسی عکسشو تو فیسبوکش گذاشته بود!!مسی نوشته بود که به گردش رفته!!درحالی که بارسلونا برای بازی با ساراگوسا آماده میشه!!مسی در این بازی شرکت نمی کنه و خودشو برای بازی با بایرن آماده می کنه!!

این شما و این هم تیاگو مسی:

[ ۱۳٩٢/۱/٢٥ ] [ ۱:۱٧ ‎ب.ظ ] [ سرباز کاتالان ]

سلااااااام!لحظاتی پیش قرعه کشی نیمه نهایی جام قهرمانان اروپا انجام شد و بارسا با بایرن افتاد!دیدید پیش بینیم درست از آب در اومد!!؟؟رئال کارش راحت تره!!فقط امیدوارم اگه رئالی ها دورتموند رو بردن زیاد به خودشون افتخار نکنن!!

خوب خبر اصلی رو تو ادامه مطلب بخونید!!!


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٢/۱/٢۳ ] [ ۳:۳۱ ‎ب.ظ ] [ سرباز کاتالان ]

سلاااااااااااام!!با مطلب قبلی حال کردید یا نه؟؟؟راستی فابرگاس پدر شد!!میدونید چه موقعی؟؟؟وسط بازی بارسا و پاریسن ژرمن!!راستی با پاریسن ژرمن مساوی کردیم ولی مهم اینه که صعود کردیم!!قرعه کشی هم امروز 14:30 به وقت تهرانه!!به نظر من که بارسا میفته با بایرن و بازم رئال با تیم ضعیف تر یعنی دورتموند!!

خب گزارش خبر اصلی یعنی پدر شدن فابرگاس رو در ادامه مطلب بخونید!!!


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٢/۱/٢۳ ] [ ۱:۱٧ ‎ب.ظ ] [ سرباز کاتالان ]

سلام!!این مطلب خطاب به هواداران کم سن و سال و بی منطق رئال مادرید است که واقعا نمونشون فقط تو ایران پیدا میشه!!!البته این مطلب به جهت توهین به باشگاه رئال مادرید نیست!فقط حرف دلمه که خواستم بگم!!اول واسه اینه که یه خورده اطلاعات عمومی بارسایی ها افزایش پیدا کنه!!و دوما هم این که رئالی ها دیگه این قدر واسه ما کری نخونند!!!


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٢/۱/۱٩ ] [ ٢:٠٥ ‎ب.ظ ] [ سرباز کاتالان ]

درباره وبلاگ

سلام محمد رضا هستم!!14 ساله از بندر انزلی!!این وبلاگو به افتخار بارسا،بهترین تیم جهان ساختم!!امیدوارم شما هم منو با نظرات گرمتون یاری بدید!! میدونید بارسا یعنی چی؟؟؟ بارسا یعنی اگه گاهی ببازه ...حتی خیلی سنگین ..ولی بازم نتونی ولش کنی..حتی برای یه لحظه...
موضوعات